середа, 28 грудня 2022 р.

Дидактична гра "Що я роблю взимку"


Шановні малята та батьки!

Пропонуємо пограти разом 

в дидактичну гру "Що я роблю взимку".


Послухайте пісню "Підемо у двір гуляти"

Виконайте разом зі мною пальчикову гімнастику "Про сніжок":



Пісенька про літо

  Шановні малята та батьки! Вітаємо всіх з першим днем літа  та пропонуємо разом послухати веселу пісню  про літо :